OOM nr 6

Oddział Obsługi Mieszkańców Nr 6

 

 

Os. Kazimierzowskie 22

31-842 Kraków

tel. 648-00-43, 647-38-51

gsm: 880-022-146, 795-557-176

 

Kierownik oddziału

Bożena Ryszka

Tel. wew. 28

E-mail: oddzial6@adrem.krakow.pl

Nr. licencji: 684

 


Zastępca Kierownika oddziału

Andrzej Lubojemski

Tel. wew. 25

E-mail: lubojemski@adrem.krakow.pl

Nr. licencji: 1838

Nr. upr. bud.: RP.Upr. 219/92

 

Administratorzy osiedli:

 

 

Os. Jagiellońskie 3, 4, 23, 24, 27, 30, 34, 36

Os. Kazimierzowskie 15, 19

Os. Piastów 18

Administrator Danuta Dudzik

Tel. wew. 24

E-mail: dudzik@adrem.krakow.pl

Nr. licencji: 672

 

 

Os. Albertyńskie 16, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33

Os. Kazimierzowskie 22

Os. Złotej Jesieni 9, 10

Administrator Justyna Kyrcz - Kopycka

Tel. wew. 23

E-mail: kopycka@adrem.krakow.pl

 

 

Os. Przy Arce 1

Os. Kazimierzowskie 2, 8, 10, 21, 24, 25

Os. Jagiellońskie 26

ul. Kuczkowskiego 14, 16

ul. Kurzei 14
ul. Grunwaldzka 16

ul. Olsztyńska 1

ul. Wietora 5

Administrator Malwina Stawowiak

Tel. wew. 27

E-mail: stawowiak@adrem.krakow.pl

 

 

Os. Kazimierzowskie 14, 29, 31, 32, 33

ul. Grzegórzecka 67, 102

ul. Widok 33, 35

Administrator Beata Polak

Tel. wew. 24

E-mail: polak@adrem.krakow.pl

 

 

Os. II Pułk Lotniczy 46, 47

Os. Kalinowe 1

Os. Jagiellońskie 25

Os. Przy Arce 9, 10, 13, 16, 17, 18

Administrator  Magdalena Suchanowska - Gondek

Tel. wew. 23

E-mail: m.gondek@adrem.krakow.pl

 


Inspektorzy techniczni:

 

Janusz Piwowarski

Tel. wew. 26

E-mail: piwowarski@adrem.krakow.pl

 

Izabela Wojtysiak Mydel

(wtorek, środa, piątek)

Tel. wew. 26

Nr upr. bud.: RINB-VI-U-7342/47/98

E-mail: iza.mydel@adrem.krakow.pl

 

 

 


Pogotowie techniczne i C.O.


"Bosimer I"

tel: 644-19-69, 509095506

czynne od 14:30 do 22:30, w niedziele i święta od 7:00 do 22:00

Oddziały

Fabryka Okien i Drzwi

 

Adrem S.A. jest wytwórcą okien już

od 1992 roku co plasuje firmę w ścisłej

czołówce producentów okien PCV.

[szczegóły oferty]

 

 

 

 

Ubezpieczenia domu lub mieszkania.